Виконавчі механізми. Електроприводи. Перетворювачі частоти

 

Перетворювачі частоти.

Застосовуються для економного та автоматичного управління продуктивністю вентилятора кліматичної системи.
Трифазні: вхід 3 фазна напруга 380V, вихід 3 фази max 380V для приводу трифазного електродвигуна.
Однофазні: вхід 1 фазна напруга 220V, вихід 3 фази max 220V для приводу трифазного електродвигуна (для тих у кого немає трифазної мережі).
Векторного і скалярного управління.
Для застосування в системах з ручним і автоматичним управлінням частотою обертання вентилятора.

Детально

Сучасне розуміння зручності і економічності в управлінні технологічними процесами в грибівництві не представляється без застосування перетворювачів частоти для зміни продуктивності вентиляторів.

Перетворювачі частоти набором функцій дозволяють задавати не тільки частоту обертання вентилятора, але і потужність повітропотоку, що є великою цінністю при управлінні системами зі змінним навантаженням, як то робота вентиляторів в камерах пастеризації компосту, коли у міру ущільнення маси компосту частота збільшується автоматично без участі оператора, тим самим не допускаючи непродувів продукту.

Застосування перетворювачів частоти при вирощуванні грибів дозволяє отримувати якісний товарного вигляду гриб, в широких межах збільшувати можливості кліматичних установок по нагріванню і охолодженню приміщень вирощування не вдаючись до заміни теплообмінників.

Дозволяють в навантажувальних межах використовувати запас потужності електродвигунів і збільшувати продуктивність вентиляторів в критичних випадках до 130 ... 160% від паспортної не боячись перевантаження. При виникненні перевантажень перетворювач частоти сам знизить до необхідного рівня частоту обертання.

Основні базові функції підтримують частотники всіх виробників. При бажанні налаштувати перетворювач частоти на роботу в спеціальному режимі потрібно мати підтримку необхідних функцій, а значить треба правильно підібрати марку перетворювача частоти і відповідним чином його налаштувати.

Від збалансованого налаштування перетворювача частоти з вентилятором включеним в навантаження в свою робочу повітряну мережу залежить економічність і ефективність роботи системи "спожита енергія - створений повітропотік". Перетворювач частоти налаштований без врахування споживаної потужності працює неефективно!

Приводи повітряних клапанів (жалюзей). Приводи регулюючих кранів.

Застосовуються для дистанційного і автоматичного управління відкриттям-закриттям повітряних клапанів (жалюзей), регулюючих кранів теплоносіїв.
Напруга живлення DC 24V , AC 220V.
Керуючий сигнал 0...10V, 2...10V.
Наявність зворотного сигналу про зайняте приводом положення.

Детально

Тип і марка приводу підбирається залежно від необхідної здатності навантаження та умов експлуатації.

Для використання приводів повітряних клапанів і регулюючих кранів в умовах утворення крапельної вологи потрібно застосовувати спеціально розроблені захисні герметичні бокси, що запобігають виходу приводів з ладу через потрапляння всередину крапель вологи.

Використання приводів з зворотним сигналом про зайняте положенні дозволяє автоматично визначати момент замерзання повітряних клапанів в зимовий період, сигналізувати про це оператора і недопускати виходу параметрів клімату за допустимі.

  

 

 

Позіционери.

Застосовуються для формування керуючої напруги на дистанційно встановлених приводах повітряних клапанів (жалюзей) і приводах регулюючих кранів.
Напруга живлення DC 24V.
Вихідний керуючий сигнал 0...10V, 2...10V.
Можуть встановлюватися як окремо, так і разом з автоматичними системами управління кліматом для можливості комбінувати автоматичне і ручне управління.

Детально

Детальний опис позиціонерів готується до виходу 20.05.2014.

Електроклапани.

Застосовуються в форсункових системах зволоження для включення-відключення подачі води під робочим тиском на форсунки.
Приєднувальні діаметри 1/2, 3/4, 1 дюйм.
Робочий тиск до 25 атм.
Напруга живлення котушки клапана DC 24V.

Подробно

Детальний опис електроклапанів готується до виходу 20.05.2014.