Система оповіщення SMS повідомленнями

Система оповіщення SMS повідомленнями призначена для формування та відправки на мобільний телефон або e - mail планових та аварійних SMS повідомлень про конролюємі і керуючі параметри.

Кожен прилад ( - кліматичний комп'ютер для вирощування грибів; - кліматичний комп'ютер пастеризації для компостних виробництв; - прилад управління продувами в індорах для компостних виробництв) при підключенні до системи оповіщення SMS повідомленнями по бажаному розкладу відправляє SMS повідомлення про параметри в кожній камері.

При виході параметрів за допустимі відправляється аварійна SMS з номером камери, назвою і значенням аварійного параметра.

При вимкненні електроживлення на об'єкті відправляються смислові SMS повідомлення на телефони енергетика, оператора, технолога про відсутність електрики, для вжиття заходів щодо його відновлення і прийняттю рішень по технологічному процесу при тривалій відсутності електроживлення. При появі електроживлення відправляється SMS з підтвердженням факту і часу включення електрики.

За відсутності оператора на виробництві налаштовується розклад автоматичної відправки SMS про стан параметрів клімату, положенню керуючих механізмів у камерах вирощування гриба або камер пастеризації. Таким чином маючи мобільний телефон можна бути повністю поінформованим про оперативну обстановку на об'єкті.

Для забезпечення функцій системи оповіщення SMS повідомленнями кліматичний комп'ютер подключається до мережі інтернет наявної на виробництві або безпосередньо через модем.